Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Link URL
ar: رابط

en: Caption
ar: شرح

en: About
ar: حول

en: External links only
ar: روابط خارجية فقط
