Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Link Target
da: Link-mål

en: Fields
da: Felter

en: Caption
da: Undertekst

en: About
da: Om

en: External links only
da: Kun eksterne links

en: Allowed link type
da: Tilladt link-type

en: Internal links only
da: Kun interne links

en: Both internal and external links
da: Både interne og eksterne links

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
da: Manuelt indtastede stier skal starte med /, ? eller #.

en: This must be an external URL such as %url.
da: Skal være en ekstern URL som f.eks. %url.
