Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Caption
lt: Antraštė

en: About
lt: Apie

en: External links only
lt: Tik išorinės nuorodos

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai

en: Internal links only
lt: Tik vidinės nuorodos

en: Both internal and external links
lt: Tiek vidinės tiek ir išorinės nuorodos

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti /, ? ar #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
lt: Pradėkite rašyti turinio pavadinimą, kad jį pasirinkti. Galite pridėti ir vidinė kalią kaip %add-node arba išorinį URL kaip %url. Įveskite %front nuorodai į pirma svetainės puslapį.

en: This must be an external URL such as %url.
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url.
