Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Fields
nl: Velden

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: About
nl: Over

en: External links only
nl: Alleen externe links

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: Internal links only
nl: Alleen interne links

en: Both internal and external links
nl: Interne en externe links

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten beginnen met /, ? of #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
nl: Begin de titel van een entiteit te typen om deze te selecteren. Een intern pad zoals %add-node of een externe URL zoals %url zijn ook geldig. Type %front om naar de voorpagina te linken.

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
nl: Dit moet een intern pad zijn, zoals %add-node. Het is ook mogelijk de titel van een inhoudsitem in te voeren om het te selecteren. Voer %front in om naar de voorpagina te linken.
