Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: No
az: Xeyir

en: Fields
az: Sahələr

en: Link URL
az: URL linki

en: Caption
az: Başlıq

en: About
az: Haqqında

en: External links only
az: Yalnız xarici bağlantılar
