Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: No
fi: Ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: About
fi: Tietoja

en: External links only
fi: Vain ulkoiset linkit

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi

en: Internal links only
fi: Vain sisäiset linkit

en: Both internal and external links
fi: Sekä sisäiset että ulkoiset linkit
