Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: No
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: About
he: אודות

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
he: התחילו להקליד כותרת של תוכן קיים כדי לבחור אותו. ניתן גם להזין נתיב פנימי כמו %add-node, או כתובת URL חיצונית כמו %url. הזינו %front עבור דף הבית
