Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: No
pl: Nie

en: Fields
pl: Pola

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Caption
pl: Podpis

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: About
pl: O stronie

en: External links only
pl: Tylko odnośniki zewnętrzne

en: Allowed link type
pl: Dozwolony typ odnośnika

en: Internal links only
pl: Tylko odnośniki wewnętrzne

en: Both internal and external links
pl: Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne odnośniki

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
pl: Ręcznie wprowadzone ścieżki powinny zaczynać się od /, ? lub #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
pl: Zacznij wpisywać tytuł fragmentu zawartości aby ją wybrać. Możesz także wprowadzić wewnętrzną ścieżkę taką jak %add-node lub zewnętrzny adres URL taki jak %url. Wprowadź %front aby utworzyć odnośnik do strony głównej.

en: This must be an external URL such as %url.
pl: Musi być zewnętrznym adresem URL takim jak %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
pl: Musi to być ścieżka wewnętrzna taka jak %add-node. Można także wpisać tytuł fragmentu zawartości aby ją wybrać. Wprowadź %front aby stworzyć odnośnik to strony głównej.
