Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: No
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Caption
ru: Подпись

en: Attribution
ru: Атрибуция

en: About
ru: Информация

en: External links only
ru: Только внешние ссылки

en: Open in a new window
ru: Открыть в новом окне

en: Open in the same window
ru: Открыть в том же окне

en: Allowed link type
ru: Разрешённый тип ссылки

en: Internal links only
ru: Только внутренние ссылки

en: Both internal and external links
ru: Внутренние и внешние ссылки

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ru: Вручную введённые пути должны начинаться с /, ? или #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
ru: Начните вводить заголовок содержимого для его выбора. Вы так же можете указать внутренний адрес %add-node или внешний URL %url. Укажите %front для ссылки на главную страницу.

en: This must be an external URL such as %url.
ru: Это должен быть внешний URL такой как %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
ru: Это должен быть внутренний путь, такой как %add-node. Вы также можете начать вводить заголовок содержимого, чтобы выбрать его. Введите %front, чтобы перейти на первую страницу.
