Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: No
vi: Không

en: Fields
vi: Các trường

en: Link URL
vi: URL của liên kết

en: Caption
vi: Đầu đề

en: About
vi: Giới thiệu

en: Open link in a new window
vi: Mở liên kết trong cửa sổ _mới
