Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Fields
ca: Camps

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Caption
ca: Subtítol

en: About
ca: Detalls

en: Properties
ca: Propietats

en: External links only
ca: Només enllaços externs

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos

en: Internal links only
ca: Només enllaços interns

en: Both internal and external links
ca: Enllaços interns i externs

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ca: Els camins introduïts manualment han de començar amb /, ? o #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.

en: This must be an external URL such as %url.
ca: Aquest valor hauria de ser una URL externa com %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
ca: Aquesta ha de ser una ruta interna com %add-node. També podeu començar a escriure el títol d'un tros de contingut per seleccionar-lo. Introduïu %front per enllaçar a la portada.
