Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Fields
uk: Поля

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Caption
uk: Підпис

en: About
uk: Про модуль

en: Properties
uk: Властивості

en: Open link in a new window
uk: Відкрити посилання у новому вікні

en: External links only
uk: Лише зовнішні посилання

en: How to use
uk: Як користуватися

en: Allowed link type
uk: Дозволені типи посилань

en: Internal links only
uk: Лише внутрішні посилання

en: Both internal and external links
uk: Внутрішні і зовнішні посилання

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
uk: Введені вручну шляхи мають починатися з /, ? або #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
uk: Це має бути внутрішній шлях, як-от %add-node. Також можна почати вводити назву матеріалу для того, щоб обрати його. Для посилання на головну сторінку введіть %front.
