Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Fields
fa: میدانها

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: Caption
fa: عنوان

en: About
fa: درباره

en: Properties
fa: مشخصات
