Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه

en: Properties
ps: ځانتياوې
