Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Fields
pt: Campos

en: Caption
pt: Legenda

en: About
pt: Sobre

en: Properties
pt: Propriedades
