Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە

en: Open link in a new window
ug: ئۇلانمىنى يېڭى كۆزنەكتە ئېچىش
