CAPTCHA Riddler (2.0.0-beta0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: ID
az: İD
