Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: Question
bg: Въпрос
