Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Question
bn: প্রশ্ন
