Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Question
ca: Pregunta

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam
