Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: Question
cs: Otázka
