Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: Question
el: Ερώτηση
