Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: ID
eo: Identigilo

en: Question
eo: Demando
