Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Question
fi: Kysymys

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta
