Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: Question
hy: Հարց
