CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.0-beta0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: Question
id: Pertanyaan

en: Spam control
id: Kontrol SPAM
