Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: ID
is: Kenni

en: Question
is: Spurning
