Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: Question
ka: შეკითხვა
