Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Question
km: សំណួរ
