Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Question
ku: پرسیار
