Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Question
lt: Klausimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė
