Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: Question
lv: Jautājums
