Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: Question
mn: Асуулт
