Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable
