Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: Question
pl: Pytanie

en: Spam control
pl: Kontrola spamu
