Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: Question
sk: Otázka

en: Spam control
sk: Kontrola spamu
