Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: Question
sl: Vprašanje

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a
