Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: Question
sq: Pyetja
