Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: Question
te: ప్రశ్న
