Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: ID
ur: شناخت
