Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: ID
vi: Mã

en: Question
vi: Câu hỏi
