CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Question
be: Пытанне
