CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Question
et: Küsimus

en: Riddles
et: Mõistatused

en: Riddle
et: Mõistatus
