CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: ID
is: Kenni

en: Question
is: Spurning
