CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Question
fi: Kysymys

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta
