CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ
