CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: ID
mr: आय डी

en: Question
mr: प्रश्न
