CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Question
sk: Otázka

en: Spam control
sk: Kontrola spamu
