CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Question
uk: Питання

en: Spam control
uk: Контроль спаму
