CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: ID
eo: Identigilo

en: Question
eo: Demando
